Sertum Apteka Malickiego jest otwarta na integracje

Sertum posiada opracowany sprzęg w zakresie obsługi wymiany zamówień, faktur oraz raportowania dowolnych danych. Umożliwiamy także bezkosztowe raportowanie danych o stanach magazynowy, sprzedażach i zakupach. Dbamy o bezpieczeństwo danych naszych klientów, wykorzystując przy tym chmurowe rozwiązania firmy Microsoft – AZURE.

Raportowanie danych

  • Automatyczna wysyłka raportów (stany magazynowe, zakupy, sprzedaż) na wskazany w aplikacji adres email w formacie pliku *.csv.
  • Raportowanie dowolnych danych z prawie wszystkich programów aptecznych.
  • Udostępnienie danych poprzez AzureSQL lub Microsoft Power Bi.

Wymiana zamówień

  • Wprowadzanie ofert promocyjnych do systemu optymalizacji zamówień Sertum.
  • Pobieranie ofert z konta ftp apteki.
  • Wysyłka zamówień na konto ftp apteki.
  • Obsługa zamówień w różnych formatach.
  • Obsługa listy braków w różnych formatach.

Pobieranie dokumentów

  • Automatyczne pobieranie faktur i korekt z konta ftp apteki.
  • Obsługa formatu faktur oraz korekt: *.xml, *.FAK

Najczęściej zadawane pytania

Jak działa bezkosztowy system raportowania danych?

System działa z większością programów aptecznych na rynku. Wystarczy iż apteka zainstaluje programy Sertum i RaportNet a następnie, po zalogowaniu się do systemu, skonfiguruje listę produktów oraz zakres raportowania. Pozostaje jeszcze wprowadzić adres email na jaki raporty mają być wysyłane. Sertum automatycznie pobiera i wysyła dane zgodnie z konfiguracją. Dane są pobierane w sposób bezpieczny, gwarantujący poprawność i integrację danych. Więcej informacji można znaleźć na naszym blogu 

Czy jest możliwość integracji danych z innym systemem?

Standardowo oferujemy także integrację danych poprzez udostępnienie bazy SQL Azure zawierającej aktualne dane raportujących aptek. Jest to rozwiązanie uniwersalne, łatwo skalowane i niezawodne. Oczywiście jesteśmy otwarci na inne integracje. Na swoim koncie mamy wile integracji z różnymi systemami taki firm jak epruf, IQVIA czy Neuca.

Czy Serum współpracuje z OSOZ?

Niestety nie współpracujemy z platformą OSOZ i nie planujemy w przyszłości podjąć się takiej współpracy. Proponujemy uruchomienie bezkosztowego systemu raportowania danych, dzięki któremu każdy producent bez problemu zintegruje otrzymane dane z swoim systemem raportowania. Więcej informacji na temat współpracy z OSOZ można znaleźć na naszym blogu 

Mają Państwo jakieś pytania? 
Zachęcamy do kontaktu

Close Menu