Urzędowy Wykaz Leków

Łatwy w obsłudze Urzędowy Wykaz Leków, który każda apteka musi mieć u siebie. Posiadając moduł Wykazy, nie muszą Państwo kupować wersji papierowych Urzędowego Wykazu Leków.

Wykaz Leków Refundowanych

Przeglądanie aktualnego wykazu oraz zmian, jakie zostaną wprowadzone na liście leków refundowanych. Dzięki przejrzystemu zestawieniu możemy szybko sprawdzić, które leki należy wyprzedawać (spadnie cena hurtowa lub wzrośnie odpłatność). Zestawienie pozwala także na sprawdzenie, które leki w danej grupie warto będzie kupować. Oczywiście można także łatwo wyszukać zamienniki po substancji czynnej i sprawdzić limity oraz odpłatności. Jako jedyni posiadamy listę towarów, dla których nastąpiła zmiana kodu EAN (nie będzie już pomyłek przy sprzedaży leków zaraz po aktualizacji programu aptecznego).

Modul Wykazy w Sertum

Oba wykazy są na bieżąco aktualizowane, co sprawia, że nie muszą się Państwo martwić o zgodność danych ze stanem rzeczywistym. Dodatkowo będą dostępne na każdym loginie w aptece.

Wybierając wykazy w wersji elektronicznej, zyskują Państwo nie tylko na aktualności swoich danych w aptece. Dzięki naszemu modułowi oszczędzają Państwo znaczną wysokość kosztów – wersje papierowe to ponad 500zł rocznie, a w Sertum tylko 120 zł netto na rok!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Jeżeli jesteś zainteresowany modulem Wykazy zadzwoń do nas (71) 786 86 13 lub podaj nam swój numer telefonu a my zadzwonimy do Ciebie.

Telefon: